Смачні капкейки на день народження від к. Тортея

День народження – це особливе свято для кожного з нас. Думаючи про цей день, ви згадуєте подарунки, коло друзів та родичів, розваги та солодке частування. І звичайно, кожен бажає щоб таке свято пройшло незабутньо. В цьому вам допоможуть капкейки на день народження.

Це універсальний десерт який можна використати як частування для гостей, так і як подарунок для іменинника. Адже їхня фішка в унікальності дизайну та можливості індивідуального оформлення кожної штучки.

У випадку їх використання як основного десерту на святковому столі, ви продемонструєте турботу про кожного гостя. Адже кожному дістанеться шматочок смачненького.

Капкейки як подарунок – це чудова можливість підкреслити особливість іменинника. В їх оформленні можна зобразити захоплення, нагадати про моменти які траплялись чи продемонструвати свої почуття.

Якщо вам потрібно купити капкейки на день народження в м. Львів – зателефонуйте нам прямо зараз та зробіть своє замовлення.
  Капкейки на дитячий день народження

  Згадайте ті моменти, що відбуваються за столом: комусь дістався менший шматочок торта. В одного малюка на шматку є фрукти, а у іншого нема. А хтось взагалі з’їв більше за інших. Вам це звісно відомо, і  такі суперечки часто закінчують сльозами та ображанням малечі. Капкейки на дитячий день народження допоможуть вам уникнути всіх цих моментів та вбережуть вас та дітей від суперечок.

  Замовити святкові капкейки на день народження

  Капкейки на день народження підходять як для малечі, так і для дорослих які бажають порадувати своїх колег чи рідних.

  Зверніть увагу, що наша кондитерська працює під замовлення. Тобто готової продукції у нас немає. Все готується спеціально для вас та безпосередньо на обумовлений час. Це гарантує свіжість та високу якість наших десертів.

  У вашому розпорядженні безліч варіантів начинок, які ви можете поєднувати по власному бажанню та смаку. Якщо вам потрібна консультація, наші кондитери з радістю вам розкажуть все що цікавить.