Замовити капкейки на дівішнік у Львові

Дівішнік або ж дівич вечір – це традиційне свято, на якому наречена, разом із своїми подругами, проводжають незаміжнє життя. І такою ж веселою традицією на дівич вечорі стало солодке частування з незвичайним дизайном. Капкейки на дівішнік – це розкішний подарунок та привід влаштувати по справжньому солодку вечірку як нареченій так і подругам.

Зібравши компанію з найкращих подруг, можна влаштувати грандіозне святкування, на якому кожен отримає власний шматок смачненького. Ці міні тортики стануть ізюминкою веселого свята та стануть початком до солодкого заміжжя. Якщо вам потрібно замовити капкейки на дівішнік (дівич вечір) у Львові – телефонуйте прямо зараз та оформляйте замовлення.оформлення
  Яскрава вечірка з капкейками на дівішнік (дівич вечір)

  Замовити капкейки на дівич вечір – це прекрасна ідея. Вони не просто стануть смачним десертом та доповненням до шампанського чи вина. Вони зроблять свято яскравішим, а якщо забажаєте веселішим та еротичнішим. Все це можливо завдяки реалістичному оформленню нашими кондитерами.

  У вас є дуже широкий вибір:

  • Вишукані квіти, цукерки, сердечка та вітальні написи;
  • Їстівні плаття, клатчі та елементи косметики (наприклад помада);
  • Якщо у вас є бажання організувати дійсно відривний дівішнік, в його найкращих традиціях, то вам підійдуть капкейки з еротичною білизною, пухнастими наручниками, зображення чоловічого торсу чи більш інтимних частин тіла.

  Весілля – це свято для всіх знайомих та рідних. А дівич вечір – це свято для найкращих подруг. Тому провести його треба так, щоб позитивні емоції били через край, а спогади заставляли усміхатись, а можливо і трішки червоніти.

  Замовити капкейки на дівішнік за доступними цінами – ви можете в нашій кондитерській.

  Також ви можете замовити торт на дівішнік.

  Замовити капкейки на дівішнік в Кондитерській Тортея

  Вибираючи капкейки на дівішнік (дівич вечір) в кондитерській Тортея, ви можете не тільки вибрати смак, а й підібрати кольори та оформлення, яке буде відповідати загальній темі вечірки.

  Попри те, що для таких вечір найпопулярнішим кольором є рожевий, ним все не обмежується. В нашому арсеналі, великий вибір кольорових поєднань. Які дозволять прикрасити вечірку та стати її частиною.

  Наші кондитери, будуть раді втілити всі ваші фантазії у вигляді недорогих смачних десертів.

  Щоб замовити капкейки на дівішнік (дівич вечір) в м. Львів – телефонуйте прямо зараз, ми чекаємо на вас.