Двох’ярусний торт на замовлення в м. Львів

Господарі, які хочуть, щоб святкове застілля справило належне враження на гостей, доволі часто обирають двох’ярусний торт на замовлення. Такі десерти, як правило, виглядають більш цікаво аніж прості одноярусні. Для багатьох випадків такого, невеликого, кондитерського виробу буде цілком достатньо. Але якщо ви хочете щоб винуватець свята був вражений – то подаруйте йому унікальний двоповерховий торт.

Зовнішній вигляд такого десерту може буде абсолютно різним, так само як і начинки. Особливістю є те, що ви можете обрати різні начинки для кожного з ярусів.

Найчастіше двох’ярусні торти замовляють на весілля, дитячі дні народження та корпоративи. Різноманітність такого роду десертів дуже велике, ви можете переконатись в цьому, переглянувши нашу фотогалерею.

Найпопулярнішим кольором для такого кондитерського виробу є білий або кремовий. Але ви можете обрати будь-який колір на ваш смак. Також доволі часто на верх двох’ярусного торта замовляють цукрові фігурки, це можуть бути:

  • Обручки;
  • Молодята;
  • Голуби;
  • Імена молодять.

Все залежить від того, які смаки в молодят та стилю в якому святкується весілля.

Весільний кремовий торт

Замовити двох’ярусний весільний торт

Весільний двоярусний торт

Для невеликого весілля (приблизно на 15-30 чоловік) ідеально підійде двох’ярусний торт. Він не великий але доволі ефектний, його розмір цілком дозволяє втілити більшість дизайнерських задумок та виготовити десерт який буде відповідати тематиці заходу.

Такий кондитерський виріб буде мати вагу від 3,5 кг (інколи більше). Щоб ви не переживали та змоги точно визначити скільки кілограмів вам потрібно, можна скористатись таким правилом: приблизно 150-200 грам торта на кожного гостя.

Таким чином ви зможете бути впевненими, що кожному дістанеться шматочок цього смачного частування.

Замовити двох’ярусний торт в м. Львів ви можете в кондитерській Тортея. Просто зателефонуйте до нас і ми підберемо для вас щось дійсно унікальне.

Стильний десерт для будь-якого свята

Звичайно, цей десерт можна замовити не тільки для весілля. В кондитерській Тортея, ви можете купити недорогий торт з одним, двома чи більше ярусами. Він чудово підійде для дня народження, іменин чи корпоративу.

Якщо ви ще не визначились з оформленням – зателефонуйте нам і ми допоможемо вам. Можна зробити так, щоб це були не просто яруси, а якось обіграти певну тему.

Наприклад, торт можна зробити у формі двоповерхового будинку, коробки з подарунками чи п’єдесталу. На день народження часто замовляють оформлення різними оригінальними фігурками та цікавими написами. Як бачите зовнішній вигляд та начинка можуть бути абсолютно різними – все залежить виключно від ваших побажань.

Тому, якщо вам потрібен двох’ярусний торт на замовлення в м. Львів – не зволікайте та телефонуйте прямо зараз до нас в кондитерську Тортея.

063 384 17 81