Маленький торт на замовлення в м. Львів

Коли потрібно обрати дитячий чи будь-який інший тортик, батьки та й гості зупиняють свій вибір на великих варіантах. Хід думок зрозумілий: більше солодощів – більше радості. Проте – це не завжди так, інколи більш доцільно придбати святковий маленький торт на замовлення.

Кондитерська Тортея пропонує маленькі торти на замовлення в м. Львів для різних приводів. Наші кондитери з радістю запропонують вам безліч варіантів для хрещення, дня народження, урочистої дати чи просто чаювання. Дійсно, невеликий десерт на перший день народження буде виглядати більш доречно аніж великий, який з великою ймовірністю ще не буде з’їдений повністю.

Замовити маленький торт в м. Львів ви можете зателефонувавши прямо зараз.

063 384 17 81

Маленький торт — альтернатива велетню

Зазвичай, розмір торта обирають в залежності від кількості гостей. Купівля невеликого торта на день народження, яке буде святкуватись в тісному сімейному колі буде цілком виправданою.

Слід зазначити, що десерти невеликих розмірів тяжчі в плані декорування проте вони ніяк не поступаються смаком чи зовнішнім виглядом. В якості декору можуть бути використані цукрові фігурки чи узори із їстівної мастики.

Маленький торт стає все популярнішим за рахунок того, що все більше людей віддає перевагу святкуванню у вузькому колі з невеликою кількістю гостей. Це дозволяє суттєво зекономити на святкуванні.

Маленький весільний торт з квітами і силуетами молодят

Зверніть увагу, якщо у вас є свої погляди на оформлення святкового частування, ви можете надіслати нам зображення та написати побажання. Також ви можете ознайомитися з варіантами робіт у наших фотогалереях та замовити щось з них. При цьому по вашому бажанню в оформлення можуть бути внесенні певні корективи, додані чи змінені написи і т.д.


 

Замовити міні-торти в Кондитерські Тортея

Міні-торти можна замовити від 2,5 кг. Зазвичай такої ваги достатньо, щоб нагодувати святковим десертом близько 10 чоловік. Не дивлячись на невеликий розмір, оздоблення викличе як в молодих так і в старших гостей справжнє захоплення.

Жовтий торт з левом і черепашкою для дитини

Слід відзначити, що такі маленькі торти відрізняються одночасно простотою та вишуканістю. Це ще не великий торт, проте вже не мініатюрний капкейк на одну персону.

На сайті кондитерської Тортея можна замовити маленький торт в м. Львів з доставкою додому чи на офіс. Дизайн можна обрати на любий смак:

 • З квітами, метеликами та бантами;
 • Перлами чи мереживним розписом;
 • Супер героями та улюбленими персонажами;
 • Свіжими фруктами.

Це може бути гостинець з написом, логотипом чи фото-печаткою, що буде актуально для корпоративних заходів чи для вітання співробітників на роботі.

Смачна прикраса стола на відстані одного кліку

Маленький торт на замовлення в кондитерській Тортея – це гарантія використання лише найкращих та свіжих інгредієнтів. Ми розповімо про склад любого з виробів та гарантуємо їхню свіжість. Ви можете переконатись в якості нашої продукції перечитавши відгуки.

Ми гарантуємо, що попри невеликі розміри десерту, його приготуванню буде приділено достатньо уваги. Кожний елемент оформлення буде чітко та якісно виконаний.

Замовити міні-торт у м. Львів дуже просто:

 1. Перш за все, вам потрібно обрати дизайн
  1. Вибрати з фотогалереї;
  2. Знайти щось в інтернеті та надіслати нам;
 2. Вибрати начинку та вагу;
 3. Зв’язатись з нами для оформлення замовлення.

Як бачите, замовлення зробити дуже просто. Тому не зволікайте, телефонуйте та замовляйте маленький торт в м. Львів.

063 384 17 81