Замовити торт на 30 років в м. Львів

Вважається, що 30 років – це саме той вік, коли людина починає діяти більш обдумано та переоцінює свої погляди на життя. Можливо, в одних цей період наступає пізніше, а в інших пізніше, не важливо, адже в любому випадку торт на 30 років повинен бути незвичайним, ювілей як-не-як.

Де придбати таке частування? Ви завжди можете купити торт на 30 років в супермаркеті чи магазині але тоді доведеться пожертвувати оформленням (адже воно буде стандартним), а можливо і свіжістю (ми ж не знаємо скільки такий десерт вже стоїть на вітрині).

Другий варіант – це звернутись в кондитерську Тортея. І тут ви відразу отримуєте ряд переваг. Оформлений такий виріб буде по вашому бажанню і враховуватиме вподобання іменинника. Десерт готуватиметься на ваше замовлення (ніяких заготовок), а тому він буде максимально свіжим.

Торт мішок з грошима на 30 років

Вибір звичайно залишається за вами але якщо ви бажаєте прикрасити свято та дійсно порадувати ювіляра, краще все-таки звернутись до професіоналів та зробити індивідуальне замовлення.

Щоб замовити торт на 30 років в м. Львів – зателефонуйте до нас – це займе лише декілька хвилин, а унікальний подарунок залишиться в пам’яті на все життя.

063 384 17 81

Надсилайте нам у Viber фото з власним варіантом оформлення і ми його для вас зробимо

Приклади наших робіт

« 1 of 2 »

Зробити замовлення

Ім’я*
Телефон*
Завантажте фото з оформленням

Ми працюємо – ви відпочиваєте

Звичайно всі тридцятирічні надзвичайно завантажені справами. Дехто в цей час ще вчиться, інші займаються домашнім господарством та сім’єю, а хтось з головою поринає в творчість. У кожного з нас свої мрії та цілі. Їх потрібно поважати і враховувати, особливо при виборі подарунку.

Торт на 30 років для хлопця

Якщо ви замовите ювілейний торт на 30 років чоловіку чи жінці – це продемонструє повагу до вибраного ним (нею) життєвого шляху. На кондитерському виробі можна відобразити:

  • Кумедні спогади з минулого;
  • Хобі та інтереси;
  • Робочі досягнення;
  • Сім’ю;
  • Використати улюблену цитату.

Також вдалою ідеєю буде оформити торт у вигляді мрії ювіляра. Якщо він марить яхтою, власним літаком чи островом – обирайте саме таке оформлення, а ми його для вас зробимо.

Бувають такі випадки, що немає конкретної ідеї для дизайну кондитерського виробу. Проте не варто засмучуватись. Наші кондитери з радістю вислухають вас та порекомендують щось дійсно захопливе на ваш ювілей.

Ми також виготовляємо торти на

20 років 40 років 50 років 60 років

Торт на 30 років від кондитерської Тортея

Всі ми знайомі з традицією задмухувати свічки на торті та загадувати бажання. Пропонуємо її урізноманітнити та розширити, втіливши ваше заповітне бажання в солодкому частуванні.

Втілити будь-яке ваше побажання в кондитерському виробі дуже просто. Звертайтесь в нашу онлайн кондитерську і ми зробимо для вас валізу з грошима, машину, замок, золотий злиток – все, що душа забажає.

Ми завжди пропонуємо:

  1. Низькі ціни;
  2. Натуральні та свіжі продукти;
  3. Оригінальний дизайн;
  4. Смачні начинки.

Зверніть увагу, щоб обрати смак – перейдіть на відповідну сторінку начинки. Якщо у вас виникнуть запитання – звертайтесь, з радістю на них відповімо.

Ми працюємо для того, щоб ваше свято запам’яталось, було смачним та наповнене позитивними емоціями.

Щоб замовити торт на 30 років в м. Львів телефонуйте до нас прямо зараз.

063 384 17 81