Замовити торт на 30 років в м. Львів

Вважається, що 30 років – це саме той вік, коли людина починає діяти більш обдумано та переоцінює свої погляди на життя. Можливо, в одних цей період наступає пізніше, а в інших пізніше, не важливо, адже в любому випадку торт на 30 років повинен бути незвичайним, ювілей як-не-як.

Де придбати таке частування? Ви завжди можете купити торт на 30 років в супермаркеті чи магазині але тоді доведеться пожертвувати оформленням (адже воно буде стандартним), а можливо і свіжістю (ми ж не знаємо скільки такий десерт вже стоїть на вітрині).

Другий варіант – це звернутись в кондитерську Тортея. І тут ви відразу отримуєте ряд переваг. Оформлений такий виріб буде по вашому бажанню і враховуватиме вподобання іменинника. Десерт готуватиметься на ваше замовлення (ніяких заготовок), а тому він буде максимально свіжим.

Ми працюємо – ви відпочиваєте

Звичайно всі тридцятирічні надзвичайно завантажені справами. Дехто в цей час ще вчиться, інші займаються домашнім господарством та сім’єю, а хтось з головою поринає в творчість. У кожного з нас свої мрії та цілі. Їх потрібно поважати і враховувати, особливо при виборі подарунку.

Якщо ви замовите ювілейний торт на 30 років чоловіку чи жінці – це продемонструє повагу до вибраного ним (нею) життєвого шляху. На кондитерському виробі можна відобразити:

 • Кумедні спогади з минулого;
 • Хобі та інтереси;
 • Робочі досягнення;
 • Сім’ю;
 • Використати улюблену цитату.

Також вдалою ідеєю буде оформити торт у вигляді мрії ювіляра. Якщо він марить яхтою, власним літаком чи островом – обирайте саме таке оформлення, а ми його для вас зробимо.

Бувають такі випадки, що немає конкретної ідеї для дизайну кондитерського виробу. Проте не варто засмучуватись. Наші кондитери з радістю вислухають вас та порекомендують щось дійсно захопливе на ваш ювілей.
  Торт на 30 років від кондитерської Тортея

  Всі ми знайомі з традицією задмухувати свічки на торті та загадувати бажання. Пропонуємо її урізноманітнити та розширити, втіливши ваше заповітне бажання в солодкому частуванні.

  Втілити будь-яке ваше побажання в кондитерському виробі дуже просто. Звертайтесь в нашу онлайн кондитерську і ми зробимо для вас валізу з грошима, машину, замок, золотий злиток – все, що душа забажає.

  Ми завжди пропонуємо:

  1. Низькі ціни;
  2. Натуральні та свіжі продукти;
  3. Оригінальний дизайн;
  4. Смачні начинки.

  Зверніть увагу, щоб обрати смак – перейдіть на відповідну сторінку начинки. Якщо у вас виникнуть запитання – звертайтесь, з радістю на них відповімо.

  Ми працюємо для того, щоб ваше свято запам’яталось, було смачним та наповнене позитивними емоціями.

  Щоб замовити торт на 30 років в м. Львів телефонуйте до нас прямо зараз.

  Виготовляємо торти на ювілей