Замовити торт на 60 років у м. Львів

Коли родичі та друзі збираються, щоб обговорити, як відсвяткувати 60-ти літній ювілей чоловіка, жінки, батька чи мами, то приходять до єдиного висновку – свято не обійдеться без десерту. При цьому частування повинно бути оригінальним, вишуканим та якісним. Тому торт на 60 років потрібно замовляти в найкращих кондитерів Львова.

Для кожної людини день народження – це особливе свято. За святковим столом збираються найрідніші люди і у всіх них одна ціль – привітати винуватця свята.

Традиційно головною ізюминкою урочистостей стає святковий торт на ювілей із ніжними коржами та ароматним кремом, які в поєднанні тануть в роті та викликають ураган емоцій. Такий десерт – чудовий спосіб порадувати близьку людину солодким сюрпризом.
  Зовсім не обов’язково, щоб частування було виконане в строгому стилі. Вони можуть бути різноманітної тематики – головне врахувати побажання та вподобання іменинника. Тому до підготовки ювілею слід підходити завчасно (за декілька тижнів) та серйозно.

  Ми з радістю допоможемо вам вибрати торт на 60 років в залежності від смакових вподобань та захоплень іменинника. Щоб зробити замовлення достатньо зателефонувати до нас прямо зараз.

  Унікальний подарунок на 60-ти річчя

  Торти на 60 років часто робляться у формі книги, яка символізує набутий досвід. Фоліант солідної товщини в солодкій обгортці виглядає урочисто і переконливо. Також доволі ефектно дивляться ярусні торти з цифрами або ж десерти у вигляді цифри шістдесят.

  Дуже часто таке частування оформляють опираючись на головне хобі іменинника, професію на якій він (вона) пропрацювали багато років. Також цікавим варіантом буде прикрасити десерт пам’ятною фотографією. Це приємно здивує ювіляра та нагадає про той приємний момент.

  У нас на сайті ви можете переглянути декілька фото з прикладами наших робіт та обрати той який вам більше до вподоби. Якщо ж ви не знайшли у нас бажаний варіант – це не проблема.Надсилайте власний ескіз чи фото і кондитери Тортеї зроблять тортик по вашому побажанню.

  Де замовити торт на 60 років?

  Якщо ви шукаєте де саме можна замовити торт на 60 років у Львові, раді повідомити, що пошуки можна зупиняти. Кондитерська Тортея з радістю приготує смачне частування яке вразить смаком і виглядом всіх гостей та іменинника.

  Зверніть увагу, що вибравши варіант оформлення слід подумати про вітальний напис яким буде прикрашений десерт. Теплі слова на фоні розкішного частування обов’язково розчулять ювіляра.

  Кондитерська Тортея пропонує:

  • Виготовлення торта по вашому ескізу (фото);
  • Вільний вибір начинки;
  • Доступні ціни;
  • Натуральні продукти;
  • Надійне упакування подарунка.

  Щоб замовити торт на 60 років в м. Львів зателефонуйте до нас прямо зараз. І вже скоро ви отримаєте оригінальне та смачне частування.

  Виготовляємо торти на ювілей