Купити торт на 20 років в м. Львів

Торт на 20 років – стане прекрасним вибором для святкування круглої дати. Двадцятиріччя – це маленький ювілей, коли дуже хочеться привітати іменинника не стандартним подарунком. Саме тому ми пропонуємо вам обрати торт на замовлення. Він стане незабутнім враженням для всіх присутніх на святі.

В такий знаковий день не потрібно обмежуватись звичайним магазинним десертом. Його придбати можна для звичайного чаювання. Ми ж пропонуємо дійсно оригінальне частування яке буде прикрашене та виготовлене спеціально для вашого свята.

Торт на день народження з косметикою для подруги

Фото з прикладами робіт

Зробити замовлення

Ім’я*
Телефон*
Завантажте фото з оформленням

Торт на 20 років хлопцеві чи дівчині потребує значної уваги. Адже у кожного з нас свої вподобання, мрії та цілі. Запевняємо вас, що наші кондитери зможуть зробити таке частування яке своїм зовнішнім виглядом підкорить серце іменинника, а незабутній смак стане чудовим завершенням свята.

Щоб замовити такий тортик – телефонуйте до нас прямо зараз.

063 384 17 81

Торт на 20 років від кондитерської Тортея

Замовити торт на 20 років в м. Львів дуже просто. Достатньо зателефонувати нам і вже за декілька хвилин замовлення буде оформлено.

Кондитери Тортеї завжди переживають працюючи над кожним виробом, щоб ви залишились задоволені як смаком так і виглядом. Звертаючись до нас, ви отримуєте:

  • Доступні ціни;
  • Смачні начинки;
  • Натуральні продукти;
  • Завжди свіжий кондитерський виріб;
  • Беремось за роботу будь-якої складності.

Щоб замовити торт на 20 років у Львові зателефонуйте нам прямо зараз і цей десерт прикрасить вашу урочисту подію.

063 384 17 81

Ми також виготовляємо торти на

30 років 40 років 50 років 60 років