Великі торти на замовлення в м. Львів

Великі торти на замовлення від кондитерської Тортея – це гарантія того, що ви зможете забезпечити солодким частуванням навіть найбільшу компанію. Окрім цього, торти будуть не тільки приємні на смак, а й матимуть доволі оригінальний зовнішній вигляд. В десертах великих розмірів більше можливостей для фантазії. Адже ви не обмежені висотою чи формою.

Звичайно, таких гігантів замовляють на різноманітні свята та заходи, і серед них всіх можна виокремити декілька найбільш популярних:

  • Весілля;
  • День народження (ювілей);
  • Корпоратив;
  • Професійні свята.

Саме на ці святкування, найчастіше обирають велетнів кондитерського мистецтва. Проте замовити великий торт можна і для звичайного сімейного свята. Це дозволить порадувати всіх рідних та близьких гостей.

Великий торт на день народження

На корпоративі, великий торт – норма. Особливо це стосується урочистостей, з нагоди дня фірми, ювілею компанії, укладенням нового контракту чи завершенням великого проекту.

Кондитерська Тортея допоможе вам та виготовить великий та смачний торт. Він викличе незабутні емоції у всіх хто його побачить та ще більше позитивних емоцій вони отримають коли скуштують цей десерт.

Щоб замовити великий торт у м. Львів просто зателефонуйте нам.

063 384 17 81

Купити великий торт в кондитерській Тортея

Великий супергеройський торт

Слід зазначити, що навіть маленькі десерти можна прикрасити доволі оригінально та красиво. Коли мова йде про великий кондитерський виріб – варіантів оформлення стає ще більше.

Торт, що має великі розміри можна надати форму замку, машини, комп’ютера чи скрині зі скарбами. Варіанти практично невичерпні. Найбільш правильно буде виходити з віку та вподобань того для кого це все буде готуватись.

Справитись з таким масштабним завданням вдома – справа не з найлегших. Це займає значну кількість часу та завжди є ризик що щось не вийде.

Тому ви можете довірити це завдання нашій команді кондитерів. Ми з радістю втілимо всі побажання у вигляді солодкого шедевру.

Отже, якщо вам потрібен великий торт на замовлення в м. Львів – не зволікайте, обирайте начинку та дизайн і телефонуйте до нас.

063 384 17 81