Замовити капкейки на хелловін у м. Львів

Готуєтесь до шаленої вечірки до ночі всіх святих? Ми точно знаємо, що подати вашим гостям, щоб вони були в захваті – це капкейки на хелловін з унікальним та красивим дизайном.

Ви звичайно знаєте звідки походить це страшне та моторошне свято. І звичайно вам відомо про головні атрибути цього свята. Та хочемо звернути вашу увагу, що окрім гарбузів та страхітливих костюмів, що повинні відлякувати нечисту силу від дому, є ще один важливий елемент. В придачу до всього потрібно приготувати частування для того, щоб задобрити непрохану нечисть.

Оранжеві капкейки на хелловін

Попри те, що язичництво вже позаду, в світі хелловін святкують і в наш час. У Львові це свято також набирає все більшої популярності. До самого свята, можуть ставитись по різному але от відвідати запальну вечірку у відповідному стилі, відмовиться не кожен.

Щоб зробити вечірку ще більш унікальною та яскравою, ви можете замовити капкейки на хелловін, які будуть оформленні згідно з усіма вашими побажаннями.

Зателефонуйте зараз, щоб завчасно оформити замовлення.

063 384 17 81


Перегляньте фото наших робіт

Капкейки на хелловін – жахливо красиві

Ці кумедні міні-тортики із страхітливим декором та ніжним смаком, чудово підійдуть для того, щоб порадувати як себе так і гостей. І не лякайтесь їхньому жахливому, на перший погляд не їстівному, зовнішньому вигляду. Хочемо запевнити, що хоч капкейки на хелловін можуть включати дивні елементи декору – все це можна буде з’їсти.

Ми також виготовляємо капкейки

На день народження Корпоративні Новорічні

набір яскравих капкейків на хелловін

В дизайні цього десерту можна використати всю атрибутику яка асоціюється з ніччю всіх святих. Погляньте на декілька прикладів:

  • Капкейки зомбі, мумії та вампіри;
  • Ванільні привиди;
  • Страхітливий гарбуз;
  • Відьмочки;
  • Відьомський капелюх, мітла або кажани;
  • Павуки з мастики;
  • Очі, пальці, черепи та багато іншого.

Зверніть увагу, що для оформлення капкейків на хелловін ви можете обрати будь-який варіант з інтернету або ж розповісти нам про свої побажання. За потреби наші кондитери можуть вам порекомендувати цікаві варіанти оформлення та начинок.

Замовляйте торт на хелловін.

Хочемо вас запевнити, що всі ваші побажання будуть враховані. Замовлене вами частування буде чимось унікальним та яскравим в оформленні і ніжним на смак, а найголовніше, що все це буде за доступними цінами.

Хелловін з кондитерською Тортея

Капкейки на Хелловін від кондитерської Тортея – це ніжний бісквітний десерт, різноманітні начинки та доступні ціни. Ми пропонуємо купити не просто десерт, а емоції, які вам обов’язково запам’ятаються.

В найстрашнішу ніч року потрібно веселитись на повну. А найкращим джерелом енергії для цього стануть яскраві солодощі.

Навіть якщо всі елементи на столі будуть далекими від нагадування цього свята, красивий десерт зможе створити потрібну атмосферу та задати настрій.

Замовити капкейки на хелловін в м. Львів дуже просто. Ви можете заповнити форму замовлення та ми з вами зв’яжемось. Або ж зателефонувати прямо зараз та оформити замовлення.

Не зволікайте, адже не тільки ви плануєте відірватись на ніч всіх святих.

063 384 17 81