Замовити капкейки на хелловін у м. Львів

Планується шалена вечірка до ночі всіх святих? Ми точно знаємо, що подати вашим гостям, щоб вони були в захваті – це капкейки на хелловін з унікальним та красивим дизайном.

Ви звичайно знаєте звідки походить це страшне та моторошне свято. І звичайно вам відомо про головні його атрибути. Та хочемо звернути увагу, що окрім гарбузів та страхітливих костюмів, що повинні відлякувати нечисту силу від дому, є ще один важливий елемент. В придачу до всього потрібно приготувати частування для того, щоб задобрити непрохану нечисть.

Попри те, що язичництво вже позаду, в світі хелловін святкують і в наш час. У Львові це свято також набирає все більшої популярності. До самого свята, можуть ставитись по різному але от відвідати запальну вечірку у відповідному стилі, відмовиться не кожен.

Щоб зробити вечірку ще більш унікальною та яскравою, ви можете замовити капкейки на хелловін, які будуть оформленні згідно з усіма вашими побажаннями.

Оранжеві капкейки на хелловін

Фото з варіантами оформлення

Ім’я*
Телефон*
Завантажте фото з оформленням

А також ми виготовляємо капкейки

Капкейки на хелловін – жахливо красиві

Ці кумедні міні-тортики із страхітливим декором та ніжним смаком, чудово підійдуть для того, щоб порадувати як себе так і гостей. І не лякайтесь їхньому жахливому, на перший погляд не їстівному, зовнішньому вигляду. Хочемо запевнити, що хоч капкейки на хелловін можуть включати дивні елементи декору – все це можна буде з’їсти.

набір яскравих капкейків на хелловін

В дизайні цього десерту можна використати всю атрибутику яка асоціюється з ніччю всіх святих. Погляньте на декілька прикладів:

  • Капкейки зомбі, мумії та вампіри;
  • Ванільні привиди;
  • Страхітливий гарбуз;
  • Відьмочки;
  • Відьомський капелюх, мітла або кажани;
  • Павуки з мастики;
  • Очі, пальці, черепи та багато іншого.

Зверніть увагу, що для оформлення капкейків на хелловін ви можете обрати будь-який варіант з інтернету або ж розповісти нам про свої побажання. За потреби наші кондитери можуть вам порекомендувати цікаві варіанти оформлення та начинок.

Також ми пропонуємо

Хелловін з кондитерською Тортея

Капкейки на Хелловін від кондитерської Тортея – це ніжний бісквітний десерт, різноманітні начинки та доступні ціни. Ми пропонуємо купити не просто десерт, а емоції, які вам обов’язково запам’ятаються.

В найстрашнішу ніч року потрібно веселитись на повну. А найкращим джерелом енергії для цього стануть яскраві солодощі.

Замовити капкейки на хелловін в м. Львів дуже просто. Ви можете заповнити форму замовлення та ми з вами зв’яжемось. Або ж зателефонувати прямо зараз та оформити замовлення.