Замовити торт на ювілей у Львові

Що подарувати людині, яка вже багато чого добилась? Як його здивувати та викликати щирі емоції? Звичайно можна подарувати дорогий спиртний напій, презентабельну ручку чи картину. Але хіба саме цього чекає іменинник? Набагато краще – подарувати торт на ювілей, який продемонструє всю вашу любов та щиру повагу.

Такий подарунок однозначно сподобається імениннику, адже він буде виготовлений з врахуванням всіх його смакових вподобань. Замовити ювілейний торт – означає подарувати емоції, радість та захоплення не тільки імениннику, а й гостям. Цей презент стане чудовим доповненням вечора.

Слід зазначити, що в наш час доволі складно здивувати звичайним кондитерським виробом. Адже безліч кафе, кондитерських та ресторанів пропонують найрізноманітніші смаки десертів. Проте десерт виготовлений на замовлення, по індивідуальному дизайну – однозначно вразить всіх присутніх на святі.

Якщо вам потрібен торт на ювілей в м. Львів – зателефонуйте прямо зараз та оформіть замовлення.

 

Ювілейні торти – як визначитись з дизайном

Зробити замовлення
  Ювілей – знакова подія в житті кожної людини і підготовка до цього свята – процес доволі важливий. Поміж усіх інших клопотів, важливим питанням є вибір солодкого частування. Ювілейні торти – це королі святкового столу. Тому до вибору слід підходити дуже уважно.

  Серед безлічі варіантів оформлення можна виокремити декілька, які зустрічаються найчастіше:

  • Торт у формі цифр;
  • Персонажі з улюблених книг та фільмів;
  • Десерт у формі книги;
  • Відображення захоплень та досягнень;
  • Оформлення тематичними фігурками з мастики.

  Зверніть увагу, що вибираючи торт на ювілей слід враховувати характер та вподобання іменинника.

  Торт на ювілей «Книга життя» – користується великою популярністю. Такий подарунок не залишиться без уваги. На книжці можна розмістити напис «Книга життя, том 60 (30, 40, 50)» – це може бути будь-яка цифра. На такій книжці можна розмістити фотографії з пам’ятними моментами. Це виглядає дуже красиво та незвичайно.

  Бувають ситуації, коли самостійно вибрати дизайн доволі складно. В такому випадку рекомендуємо зателефонувати до нас. Наші кондитери з радістю проведуть вам консультацію та допоможуть придумати ідеальне оформлення.