Замовити торт на ювілей у Львові

Що подарувати людині, яка вже багато чого добилась? Як його здивувати та викликати щирі емоції? Звичайно можна подарувати дорогий спиртний напій, презентабельну ручку чи картину. Але хіба саме цього чекає іменинник? Набагато краще – подарувати торт на ювілей, який продемонструє всю вашу любов та щиру повагу.

Торт на ювілей 60 років для рибака

Такий подарунок однозначно сподобається імениннику, адже він буде виготовлений з врахуванням всіх його смакових вподобань. Замовити ювілейний торт – означає подарувати емоції, радість та захоплення не тільки імениннику, а й гостям. Цей презент стане чудовим доповненням вечора.

Слід зазначити, що в наш час доволі складно здивувати звичайним кондитерським виробом. Адже безліч кафе, кондитерських та ресторанів пропонують найрізноманітніші смаки десертів. Проте десерт виготовлений на замовлення, по індивідуальному дизайну – однозначно вразить всіх присутніх на святі.

Якщо вам потрібен торт на ювілей в м. Львів – зателефонуйте прямо зараз та оформіть замовлення.

063 384 17 81


 

ВИГОТОВЛЯЄМО ТОРТИ НА

20 років
30 років
40 років
50 років
60 років

Ювілейні торти – як визначитись з дизайном

Торт на бювілей у вигляді смокінга

Ювілей – знакова подія в житті кожної людини і підготовка до цього свята – процес доволі важливий. Поміж усіх інших клопотів, важливим питанням є вибір солодкого частування. Ювілейні торти – це королі святкового столу. Тому до вибору слід підходити дуже уважно.

Серед безлічі варіантів оформлення можна виокремити декілька, які зустрічаються найчастіше:

  • Торт у формі цифр;
  • Персонажі з улюблених книг та фільмів;
  • Десерт у формі книги;
  • Відображення захоплень та досягнень;
  • Оформлення тематичними фігурками з мастики.

Зверніть увагу, що вибираючи торт на ювілей слід враховувати характер та вподобання іменинника.

Якщо ви гість і хочете зробити подарунок, варто подумати які знакові події вас об’єднують. Якщо ювіляр чоловік і він любить полювання чи рибалку, тоді слід розглянути оформлення такого плану.

Торт на ювілей «Книга життя» — користується великою популярністю. Такий подарунок не залишиться без уваги. На книжці можна розмістити напис «Книга життя, том 60 (30, 40, 50)» — це може бути будь-яка цифра. На такій книжці можна розмістити фотографії з пам’ятними моментами. Це виглядає дуже красиво та незвичайно.

Оформлення квітами, ягідками та узорами – стане чудовим подарунком для жінки.

Бувають ситуації, коли самостійно вибрати дизайн доволі складно. В такому випадку рекомендуємо зателефонувати до нас. Наші кондитери з радістю проведуть вам консультацію та допоможуть придумати ідеальне оформлення.


 

Торти з мастики на ювілей від Тортеї

На такому важливому заході все повинно бути на високому рівні та йти по плану. При виборі ювілейного торта у вас є декілька варіантів: зробити самостійно, купити в магазині, замовити в кондитерській.

Будьмо відверті, робити самостійно – не найкращий варіант. Це довга та кропітка праця і завжди є ризик, що щось піде не так. Завжди можна купити десерт в магазині. Але тоді доведеться пожертвувати оформленням (адже можна вибрати лише з того що є) і свіжість буде сумнівною.

Ми ж радимо вам зробити вибір в користь кондитерської Тортея. Ось декілька причин щоб замовити торт на ювілей саме у нас:

  • Завжди свіжий (готується на передодні свята);
  • Великий вибір смачних начинок;
  • Унікальний дизайн;
  • Доступні ціни;
  • Професійні кондитери.
Ювілейгі торти від кондитерської Тортея

Ми не хочемо бути голослівними та стверджувати, що являємось найкращою кондитерська в світі. Ми просто багато та якісно працюємо, вдосконалюємо майстерність та приділяємо пильно слідкуємо за якістю продуктів, щоб так воно і було.

Щоб замовити торт на ювілей в м. Львів – не зволікайте та телефонуйте прямо зараз.

063 384 17 81

Як підібрати оптимальну вагу?

Вага безпосередньо залежить від кількості гостей. Стандарт розрахунку ваги -200 грам на одну людину. Необхідно також враховувати, що мастика та фігурки забирають на себе частину ваги. В середньому цей відсоток дорівнює 15-25% в залежності від обраного дизайну. Перестаратися так само не варто, так як торт на ювілей подається під кінець вечора і повинен залишити за собою тільки легкі, смачні та приємні спогади! Цілком достатньо 200 г / чол.