Торт для мами

Чоловічий торт

Корпоративний торт

Торт для хлопчика

Торт для дівчинки

3-Д торт

Торт на ювілей

Торт на хрестини

Торт на рочок

Весільний торт

Бено торт

Замовити торт в м. Львів

 

Замовити торт на день народження, корпоратив, романтичну вечерю, дитяче свято чи просто так ви можете в нашій онлайн кондитерській Тортея. Ми спеціалізуємось на втіленні провірених, надзвичайно смачних, рецептів та яскравому і оригінальному оформленні.

Уявити свято без торта доволі складно. Це вершина застілля, що завершує бенкет та викликає бурю емоцій в гостей. Для знакових подій завжди замовляють тематичні десерти, які будуть відображати святковий привід і ефектно будуть доповнювати урочисту подію.

Завдяки наявності найкращого обладнання, постійному підвищенню рівня кваліфікації ми виготовляємо торти на замовлення у Львові будь-якої складності.

Прикрасити десерт можна:

  • Мастичні фігурки, квіти, стрічки та інші елементи декорування;
  • Переходи кольорів (зазвичай використовують не більше 2-3 відтінків);
  • Фото друк харчовими барвниками на їстівному папері;
  • «Голе» оформлення. В такому оформленні коржі, збоку, нічим не покривають. Декорування відбувається лише на верхній частині.

Зверніть увагу, що це все різноманіття також можна доповнити капкейками, еклерами та різноманітними тістечками.

Замовити чи купити торт в магазині

Сьогодні у Львові великий попит на різноманітні десерти (особливо торти). Є маса магазинів, кондитерських, посередників та домогосподарок, що продають свої кулінарні вироби. І виникає логічне запитання – де краще купити торт у Львові?

Давайте на секундочку спробуймо порівняти два основні варіанти, а тобто магазинний десерт та виготовлений на замовлення. Почнемо з плюсів готових магазинних частувань. Вони однозначно дешевші, а ще… ой – це все.

Що ж можна віднести до плюсів тортиків на замовлення: натуральні інгредієнти, неперевершений смак, оригінальний дизайн та оформлення, завжди свіжі, адже готуються спеціально для вас.

Вам може здатись, що ми упереджено ставимось до магазинних смаколиків але подумайте самі над цим питанням і ви зрозумієте, що ми праві. Саме тому, якщо вам потрібно купити торт в м. Львів – звертайтесь в кондитерську Тортея і ви отримаєте ніжне та оригінально оформлення частування.

 

Тепер ви вже точно знаєте де можна купити торт в м. Львів. Не забудьте поділитись цією інформацією з друзями та рідними. Щоб зробити замовлення – просто зателефонуйте до нас прямо зараз.

Звернувшись до нас одного разу, ви обовязково станете постійним клієнтом Тортеї.