Замовити торт на річницю весілля у м. Львів

Річниця весілля завжди пов’язана з підведенням підсумків певного етапу та довгих спільних років життя. Подружжя згадують спільні перемоги та досягнення сім’ї – дім, дітей, а можливо навіть внуків. І це все відбувається за святковим столом за яким сидять найрідніші люди. І звичайно на такому застіллі завжди присутній торт на річницю весілля.

Ви можете обрати будь який варіант оформлення з інтернету

Фото з прикладами робіт

room

м. Львів

phone_android

Зробити замовлення
  Такий кондитерський виріб завжди був обов’язковим атрибутом святкування довгих та щасливо прожитих років. При цьому зовсім небагато подружь задовольняються звичайним десертом з магазину. Адже в такий день хочеться чогось незвичайного та особливого. Саме тому більшість віддає перевагу тортам виготовленим на замовлення.

  Ці десерти оформлюються у відповідності з вашими побажаннями. Вони можуть відображати місце першого побачення, пам’ятні моменти або ж їх можна виготовити у відповідності з пройденим етапом (золоте весілля, срібне і т.д.).

  Зовсім неважливо як давно ви відгуляли своє весілля – 1 рік, 2, 3 чи навіть 10 років тому. Річниця – це вагомий привід для святкування. Ніжне свято для друзів та родичів яке нікого не залишить байдужим. Якщо ви вирішили яскраво відгуляти це чудове свято і вам потрібен оригінальний торт на річницю весілля у м. Львів – тоді телефонуйте прямо зараз та оформлюйте своє замовлення.

  Оформлення тортів на річницю одруження

  Для такої знакової події слід приділити немало уваги оформленню святкового частування. Звичайно ви можете замовити торт на річницю одруження на свій погляд і ми все виготовимо згідно з вашими побажаннями. Також ви можете переглянути наші фотогалереї і там вибрати варіант який найбільше сподобається.

  Слід зазначити що річниця весілля – це свято для двох. І цей фактор потрібно враховувати вибираючи оформлення для торта. Погодьтесь, що буде не дуже красиво якщо на святковому частуванні буде відображено захоплення когось одного. Тому ми рекомендуємо оформляти кондитерський виріб в честь пройденого етапу, пам’ятних моментів чи загальної романтичної тематики. Варіантів дизайну є безліч:

  • Пари, що давно разом, можуть обрати класичний та елегантний торт у вигляді переплетених сердець з іменами та обручками;
  • Якщо вам потрібен оригінальний торт на річницю весілля – тоді його можна оформити в стилі коробочки жувальної гумки “Love is…”;
  • По вашому бажанню кондитери виготовлять торт будь якої форми та зроблять на ньому святкові написи, фігурки і інші знакові елементи.

  Чудовою темою для оформлення є сама річниця: золоте весілля, срібне, дерев’яне, шкіряне, паперове, сталеве – все це чудові та оригінальні ідеї для оформлення солодкого частування.

  Торт на річницю весілля від Кондитерської Тортея

  Сімейні традиції, а особливо свята дуже важливі. Вони скріплюють шлюб, слугують приводом зібратись сім’єю за столом та поспілкуватись в теплому колі. Наші кондитери зроблять все, щоб такі безцінні моменти були прикрашені та доповненні ніжними та смачними десертами.

  Зверніть увагу, що незалежно яким ви уявляєте собі торт на річницю, ми візьмемось за його виготовлення та зробимо все згідно з вашими побажаннями.
  Кондитерська Тортея – це завжди:

  • Доступні ціни;
  • Тільки свіжі та відбірні інгредієнти;
  • Досвідчені кондитери;
  • Великий вибір смачних начинок.

  Якщо ви не знаєте яку начинку чи варіант оформлення обрати – наші кондитери завжди вам у цьому допоможуть. Навіть якщо у нас на сайті ви не знайшли бажаний варіант оформлення – це не проблема. Надсилайте нам фото з дизайном і ми його виготовимо.

  Як легше всього замовити торт на річницю весілля в м. Львів? Просто оформіть замовлення на сайті чи зателефонуйте до нас прямо зараз.