Замовити торт для мами на день народження в м. Львів

Для кожного з нас мама – це найрідніша людина, найкращий друг та дипломований психолог. Вона оточує нас любов’ю та розумінням на протязі всього життя. Не дивлячись на те, що материнська любов безплатна, їм також приємно отримувати подарунки. Подарунок для мами – завжди хвилюючий момент, адже хочеться подарувати хоч і маленький але сюрприз, який її здивує та порадує. Саме в такій ситуації чудово підійде торт на замовлення.

Ви можете надіслати свій варіант оформлення

Фото з прикладами робіт

Торт для мами на день народження з власним дизайном – це практично безпрограшний варіант, який здатен порадувати найріднішу людину в нашому житті. Він продемонструє вашу увагу, любов та викличе захват в її очах. Щоб нічим не затьмарити дорогоцінний момент, потрібно продумати все до найменших дрібниць.

Зверніть увагу, що краще довірити роботу над таким подарунком спеціалістам які вкладуть в нього весь свій талант та вміння. Саме такі спеціалісти чекають на вас в кондитерській Тортея. Отож, якщо ви хочете замовити торт для мами на день народження в м. Львів – телефонуйте до нас прямо зараз та оформляйте замовлення.

location_on

м. Львів

phone_iphone

Зробити замовлення
  Торт для мами від Кондитерської Тортея

  Вибираючи торт мамі у вас є декілька варіантів:

  01

  Магазин

  Магазинні десерти – це крайній варіант для спонтанних заходів. Якщо зовсім немає часу на підготовку або якщо ви забули про важливу дату, тоді, звичайно, це єдиний варіант щоб врятувати ситуацію. Але якщо час є, тоді слід розглянути інші варіанти, адже купити десерт в магазині можна і без приводу.

  02

  Самостійно

  Мабуть кондитерський виріб приготовлений власними руками для близької людини – це найкраще, що можна придумати. Проте не завжди можна знайти час на такі подвиги. Окрім цього в любителів не завжди задумане виходить на 100%, а ризикувати подарунком не найкраще рішення.

  03

  Замовити в кодитерській

  Тому, ми доходимо висновку, що найкращим варіантом буде замовити торт для мами на день народження. Професійні кондитери зможуть повністю втілити всі ваші побажання в солодкому шедеврі. І ви будете впевненні, що все вийде саме таким як треба.

  Як оформити торт для мами на день народження

  Приводів для подарунку може бути безліч. Мами у всіх різні, а тому і торт має відповідати її інтересам та стилю життя.

  Варіантів у вас чимало, ось декілька з них:

  • Відображення захоплень та стилю життя;
  • Прикраси у вигляді косметики, сумочки, туфель;
  • Торт у вигляді букету квітів;
  • Класичний варіант з написом «паспорт бреше, мамі 18»;
  • Торт в українському стилі.

  Торт на 50 років мамі

  Як вже згадувалось вище, мама – найдорожча і найважливіша людина в нашому житті. І коли вона зустрічає своє 50-ти річчя, ми обов’язково повинні здивувати її особливим подарунком. Її ювілей – це чудова можливість проявити вдячність, турботу та любов. Зробити це можна не лише прибираючи квартиру чи приготуванням страв. Також можна купити торт на 50 років для мами.

  Такий кондитерський виріб буде відрізнятись незвичайним дизайном, а також буде виконаний у відповідності до її смакам та вподобанням.

  Наші кондитери здатні створити справжні шедеври, які стануть гідною прикрасою такого важливого дня. Працюючи, ми намагаємось зробити кожне частування унікальним як на вигляд так і на смак. Проте ви завжди можете замовити класичні варіанти оформлення та начинок. У нас ви можете замовити торт на 50 років мамі, прикрасивши його:

  • Буквами імені;
  • Квітами;
  • Знаковими цифрами;
  • Свіжими ягодами та фруктами;
  • Бантами та стрічками;
  • Оригінальними фігурками з мастики.

  Оберіть форму, розмір та колір торта. Доповніть це святковими написами та різноманітними фігурками. Далі розкажіть нам ці всі деталі і в день свята ви отримаєте оригінальний та смачний торт для мами.