Корпоративні торти від кондитерської Тортея

Яка характерна риса притаманна грамотному керівнику? Він вміє не тільки організувати робочий процес, а й створити відповідну атмосферу в колективі та налагодити відносити. А найкраще налагодженню відносин сприяють внутрішньо-корпоративні заходи. Торт на корпоратив – завжди буде вдалою та яскравою ідеєю. Виконаний в кольорах фірми, прикрашений логотипом та лозунгом компанії – він завжди буде викликати захоплення.

У нас замовляли

location_on

м. Львів

phone_android

Зробити замовлення
  Смачні торти з унікальним дизайном

  Як ви думаєте, замовити торт на корпоратив можна лише на день фірми? Це зовсім не так, адже він стане чудовим атрибутом для святкування багатьох моментів в житті фірми.

  01

  День народження начальника чи когось з працівників.

  Оригінальний та смачний десерт стане чудовим подарунком для будь кого. Для такої нагоди чудово підійде торт у формі валізи з грошима. Він символізуватиме успіх та процвітання.

  02

  Професійні свята

  День маркетолога, вчителя, автомобіліста та багато інших свят. Наші кондитери виконають, для вас, незвичайні частування. Вони будуть цілком відображати всі особливості вашої професії.

  03

  День фірми

  На день заснування фірми обов’язково повинен бути корпоративний торт на замовлення. На ньому може бути зображено логотип, лозунг, вік компанії чи будь-що інше.

  04

  Громадські свята

  Новий рік, 8 березня чи будь-яке інше свято чудовий привід для начальства продемонструвати турботу та зробити колектив більш дружнім

  Коли слід замовляти торт на корпоратив

  Торти від кондитерської Тортея – це яскравий дизайн, ніжний смак та висока якість. Давайте розглянемо, що ви отримуєте зробивши замовлення в нашій кондитерській:

  • Фіксована ціна;
  • Економія часу;
  • Ручна робота;
  • Багато смаків;
  • Смачно і якісно.

  Смачний, яскравий та красивий десерт, виконаний у фірмовому стилі – це хороша можливість порадувати своїх колег. А ми вам у цьому допоможемо.

  Як замовити корпоративний торт

  Наша кондитерська намагається зробити процес замовлення максимально простим та зручним для вас. Якщо у вас виникнуть питання – телефонуйте або пишіть нам за допомогою форми зворотнього зв’язку, що знаходиться в розділі “контакти”.

  Після того як ви вирішили замовити торт на корпоратив, вам слід зробити декілька простих кроків:

  1. Вибрати дизайн.
  2. Далі вам слід вибрати начинку та вагу.
  3. Наступний крок – це зв’язатись з нами.