Весільні капкейки на замовлення в м. Львів

Весілля – це грандіозна подія із солодким присмаком романтики. В цей день хочеться, щоб все було ідеально – від оформлення та прикрас на столі до букету та вбрання молодят. А весільні капкейки – це саме та прикраса святкового стола, яка приверне значну кількість уваги.

Цей маленький десерт стає все популярнішим і його можна помітити на дедалі більшій кількості різноманітних свят. І в цьому нічого дивного, адже легкий та ніжний кекс найрізноманітнішою начинкою – це дуже зручно.

Фото з варіантами оформлення

Зверніть увагу, ви можете обрати будь-який варіант оформлення в інтернеті та надіслати нам. Ми його для вас виготовимо.

Зробити замовлення

Ім’я*
Телефон*
Завантажте фото з оформленням

Такі кондитерські вироби мають безліч варіантів для оформлення. Це може бути: крем, шоколад, карамель, мастика, фрукти та безліч інших елементів, які перетворюють капкейк на красивий подарунок та прикрасу столу.

Якщо вам потрібні весільні капкейки на замовлення в м. Львів – негайно телефонуйте до нас, в кондитерську Тортея та оформіть замовлення.

063 384 17 81

Капкейки на весілля як альтернатива торту

Весільний солодкий стіл – це можливість забезпечити гостям хороший настрій, за рахунок оригінального частування. Зараз, в Європі, найбільш оригінальним гостинцем вважається не торт, а капкейки. Адже їх можна презентувати кожному гостю і кожен отримаю однакову порцію. Також капкейки на весілля можна прикрасити індивідуально для кожного запрошеного. На них можна написати ім’я гостя і використати для позначення місця за столом. Зверніть увагу, що цей міні десерт можна використовувати як альтернативу так і як доповнення до торта. Варіантів їх поєднання є безліч. Ви можете замовити весільний торт невеликих розмірів та доповнити його весільними капкейками. Ви можете обрати найрізноманітніші варіанти бісквіту та начинки, найпопулярнішими, наразі, є:
  • Ванільні;
  • Шоколадні;
  • Кавові;
  • Бананові.
Також цей кондитерський виріб можна прикрасити у стилі торта, ресторану чи загального стилю. Замовити капкейки на весілля ви можете зателефонувавши до нас чи заповнивши форму замовлення. Якщо у нас в каталозі, ви не знайшли бажаний дизайн оформлення – надсилайте нам той який знайдете в інтернеті і ми його для вас зробимо.

Також ви можете замовити

Весільний торт

Особливий десерт для особливого свята

Зробити замовлення в кондитерській Тортея – це ваша гарантія якості та свіжості десерту. Також, ви можете бути впевненими, що десерт на столі буде відповідати тому який ви замовили у нас.

Цей десерт може бути як прикрасою стола, так і подарунком для молодят. В нього є три вагомі переваги:

  • Безліч варіантів оформлення та начинок;
  • Зручність. Їх не потрібно розрізати та легко розносити;
  • Можливість індивідуального декорування для кожного гостя.

Зробіть своє свято унікальним, яскравим та незабутнім.

Щоб замовити весільні капкейки в м. Львів – телефонуйте прямо зараз.

063 384 17 81