Купити капкейки на день святого Валентина в м. Львів

14 лютого закохані всіх країн дарують один одному квіти, солодощі, прикраси та інші подарунки які кохані давно хотіли та чекали. В такий день дуже зворушливо будуть виглядати капкейки на день святого Валентина. Це особливий, ніжний на смак, десерт, яким ви можете висловити свою любов та турботу до коханої людини.

Замовити капкейки
  Зверніть увагу, що капкейки на 14 лютого оцінить не тільки дівчина але й хлопець, особливо якщо він полюбляє солоденьке. Десерт може бути прикрашений на будь-який смак: квіти, сердечка, признання в коханні, спогадами про спільні незабутні моменти та багато іншого. Щоб зробити такий подарунок більш індивідуальним, на нього можна нанести ім’я коханої людини.

  Замовити капкейки на день святого Валентина в м. Львів ви можете зателефонувавши прямо зараз.

  Замовити смачні капкейки на 14 лютого

  Багато наших клієнтів задаються питанням, як прикрасити капкейки на 14 лютого. Повірте, варіантів оформлення – безліч. Так як символом любові та головним атрибутом цього свята є серце – це буде доволі доречним варіантом.

  Сердечка різного кольору та розмірів на вашому десерті. Вони будуть символізувати вашу закоханість та виражати найніжніші почуття.

  Слід зазначити, що одним з найпопулярніших варіантів оформлення в цей день є капкейки “Love is”. Це оригінальний та стильний варіант оформлення який сподобається кожному.

  Кондитерська Тортея пропонує різноманітні варіанти тіста – шоколадне, ванільне, полуничне, а також різні начинки:

  • Джем;
  • Полунична;
  • Шоколадна;
  • Карамельна;
  • Горішки.

  Вас з коханою людиною, скоріш за все, пов’язують якісь особливі моменти – «ваша» пісня, особливе місце зустрічі чи певні спогади. Використовуючи ці елементи можна придумати авторський декор для вашого десерту. Це зробить капкейки на день Валентина ще більш унікальними та знаковими.

  Замовити капкейки на день святого Валентина в кондитерській Тортея

  В нашій кондитерській, капкейки на день святого Валентина, як і інші солодощі, готуються виключно із свіжих та натуральних продуктів. Ми виконуємо замовлення максимально вчасно та робимо доставку в зручний для вас час. Попри це, просимо зробити замовлення завчасно, адже в передсвяткові дні к-сть замовлень різко зростає. Передчасне замовлення дозволить вам бути впевненими, що все буде виготовлено та доставлено вчасно.

  Навіть якщо зараз у вас немає другої половинки, у вас є батьки яких також можна привітати в це чудове свято. Можливо у вас є подруги які завжди підтримували та не давали опустити руки? Такий подарунок для них стане чудовим знаком уваги.

  Хочемо відзначити, що капкейки на 14 лютого – це чудовий знак уваги до людини яка вам симпатизує. Подаруйте таку коробочку смаколиків з унікальним дизайном та відповідними написами і можливо вже зовсім скоро у вас появиться друга половинка.