Торти для дівчаток на день народження

Дитяче свято без торта уявити доволі складно. Адже – це страва №1, яку вони чекають з нетерпінням. Звичайно – це із-за того, що він такий солодкий та смачний, а також оформлений в улюбленому стилі дитини, що обов’язково викличе захоплення. Просто уявіть собі на хвилинку – прикрашена кімната, красиве платтячко з туфельками та святковий бант. Що ще потрібно для дня народження справжньої принцеси? Звичайно, потрібно замовити торт для дівчинки на день народження. Він має бути оформленим згідно з уподобаннями іменинниці та доповнювати атмосферу свята.

Фото з прикладами робіт та варіантами оформлення

room

м. Львів

phone_iphone

Зробити замовлення
  Дитячі торти для дівчаток

  Згадайте як ви чекали на цей смачний десерт коли самі були ще дитиною. Загадали? Отже, ви розумієте наскільки він важливий. Тому потрібно щоб тортик для дівчинки був оформлений різними елементами декору, казковими та мультяшними персонажами, а також святковими написами. Та найважливіше – це щоб він відповідав віку іменинниці:

  На рочок

  Торт для дівчинки на рочок можна прикрасити їстівною фотографією малятка. Також користується популярністю оформлення з англеликами чи плюшевими ведмедиками. Зверніть увагу, що такий десерт можна оформити у вигляді цифри один.

  Для дошкільного віку

  У дівчаток дошкільного віку вже появляються власні інтереси та захоплення тому доцільно це використати в декорі кондитерського виробу. Оформлення улюбленими мультяшними та казковими героями – найкращий варіант.

  Це може бути Маша та Ведмідь, Свинка Пеппа, Баранчик Шон, казкові поні, міста та замки з мультсеріалів та багато інших. Все це для вас з радістю приготують кондитери Тортеї.

  На 10 років

  Торт для дівчинки 10 років повинен бути особливим. Побачивши його маленька іменинниця повинна відчути себе справжньою принцесою. Для таких десертів популярним є оформлення з казковими принцесами, герої аніме та повнометражних мультфільмів: Холодне Серце (Ельза та Анна), Рапунцель, Вінкс та інші.

  Зверніть увагу, що також цікавим та оригінальним варіантом буде відображення захоплення юної іменинниці: гімнастика, фігурне катання, спів та багато інших.

  Торт для дівчинки від кондитерської Тортея

  Торт на замовлення для дівчинки від кондитерської Тортея, може бути додатково прикрашений згідно з вашими побажаннями. Або виготовлений повністю по ваших ескізах чи фотографіях.

  Зверніть увагу, що ви отримуєте зробивши замовлення в Тортеї:

  • Єдина ціна за кілограм, що не залежить від начинки чи оформлення;
  • Великий вибір начинок;
  • Економія власного часу;
  • Дбайливе оформлення кожного виробу;
  • Швидке оформлення замовлення.

  Будьте впевненими, що звернувшись до нас ви отримуєте масу переваг. Та найголовніше у вашому розпорядженні будуть кондитери яким під силу створити справжній витвір кулінарного мистецтва.