Дитячі капкейки на замовлення в м. Львів

Дитячі капкейки – стануть чудовим подарунком для вашої малечі та прикрасять будь-який святковий стіл. Яскраві та апетитні, вони стануть яскравим доповненням як дня народження так і звичайного чаювання. Безсумнівно їхнім плюсом є зручність та порційність. Кожен десерт поміщається спеціальну паперову тарілочку, що дозволяє обійтись без зайвих приборів.

Для цього кондитерського виробу використовується ніжне бісквітне тісто, при цьому ми пропонуємо декілька різновидів смаків. Обов’язковим елементом є начинка, майже всі вони прикрашаються кремом (по вашому бажанню можемо прикрасити як вам завгодно). Часто в додаток до крему їх прикрашають ще й фігурками з мастики чи вітальними написами.

Якщо ви хочете купити дитячі капкейки – телефонуйте прямо зараз та оформіть замовлення. Зверніть увагу, що ми працюємо тільки в м. Львів.




  Сюрприз для вашої дитини

  В цього десерту є дуже приваблива особливість. Начинка тримає в інтризі до останнього моменту. Тільки зробивши перший укус, відкриється ніжний смак бісквіту з кремом. Саме тому діти їх так обожнюють. Коли дитина тримає в руках капкейк, вона бачить персональний тортик, який зроблений спеціально для неї. А що може порадувати малечу більше?

  Кондитерська Тортея, пропонує дитячі капкейки на замовлення у Львові оформленні в стилі улюблених мультфільмів чи казок. Ці міні тортики будуть прикрашення згідно з вподобаннями вашого малюка.

  Дитячі капкейки для будь-якого свята

  В асортименті кондитерської Тортея великий вибір святкових десертів. Ви можете обрати один із запропонованих варіантів оформлення або ж запропонувати свій власний.

  Купити дитячі капкейки на замовлення – це безпрограшний варіант для будь-якого свята:

  • День народження;
  • Новий рік;
  • Іменини;
  • Перемога в змаганнях;
  • Свято в школі.

  Такий десерт зробить навіть звичайний день – святковим.

  Щоб замовити дитячі капкейки в м. Львів – зателефонуйте прямо зараз або заповніть форму зворотнього зв’язку.