Новорічні торти на замовлення у Львові

Саме новорічні свята – це той час коли вся сім’я збирається разом щоб посвяткувати та поспілкуватись. І звичайно, важко уявити собі таке свято без великої кількості смаколиків. Але в цей день хочеться чогось незвичайного. Чогось, що буде відображати всю суть свята. Традиція балувати себе та близьких різноманітними солодощами поширена по всьому світу. Набирає популярності вона і в Україні. Якщо вам потрібен новорічний торт з мастики на замовлення у Львові – телефонуйте прямо зараз і оформлюйте замовлення.

room

м. Львів

zoom_out_map

Зробити замовлення
  Він може бути оформлений в стилі який вам прийдеться більше до душі. Найчастіше замовляють:

  • Торт сніговик;
  • Санта Клаус;
  • Сніжинки;
  • Пінгвіни;
  • Знаки зодіаку;
  • Символіка року, що наступає;
  • Ялинка;
  • Мішечок з подарунками;
  • Сани з оленями.

  Ці варіанти оформлення дуже яскраві та оригінальні. Зверніть увагу, якщо ви не знайшли в нас на сайті бажаний варіант оформлення – не біда. Надсилайте будь яке фото яке знайдете в інтернеті і ми по ньому приготуємо ваш десерт.

  Також хотілось би відзначити, що корпоративний новорічний торт замовляють і для того щоб привітати працівників, які за підсумками року добились значних успіхів. Новорічні капкейки часто відправляють партнерам по бізнесу, а також їх часто дарують керівництву.

  Зателефонуйте або напишіть нам – і ми разом підберемо вам десерт та оформлення яке підкорить всіх своїм виглядом та ніжним смаком.

  Новорічний торт від кондитерської Тортея

  Новорічний торт – це чудовий варіант розпочати рік, що наступив. Так, відразу після того як куранти пробили 12 годину, можна винести на святковий стіл смачне частування. Або ж його можна приберегти вже на завершення вечері.

  Так чи інакше, всі хто побачать цей красивий та смачний тортик, ще й в таку чарівну ніч, гідно оцінить його яскравість.

  Звичайно ви можете приготувати таке частування самостійно але чи хочеться вам весь день простояти на кухні? Звичайно що ні. В кінці року і так хватає турбот. Тому це питання ви можете довірити нашій команді кондитерів.

  В кондитерській Тортея завжди доступні ціни, смачні начинки та оригінальне оформлення для всіх кондитерських виробів.

  Якщо ви не знаєте яке оформлення та начинку бажаєте – наші кондитери завжди вам у цьому допоможуть.

  Новорічні торти на замовлення в м. Львів від кондитерської Тортея – телефонуйте та замовляйте.