Ціна - 25 грн/шт

Замовити десерт тірамісу у м. Львів

Якщо еклери можна вважати найпопулярнішим тістечком у світі, то серед десертів перше місце можна віддати тірамісу. Цей шедевр італійського кондитерського мистецтва заслужив любов мільйонів. Легкий, ароматний та незабутній смак підніме вас на верх блаженства. Дослівно його назва перекладається як «вознеси мене».

Ціни

Тірамісу складається зовсім з невеликої кількості інгредієнтів: вершковий сир маскарпоне, кава, цукор, вершки, яйця та бісквітне печиво савоярді. Зверху це частування часто покривають какао порошком. Якщо ви думаєте, де купити порційне тірамісу в м. Львів, створене з використанням оригінальних інгредієнтів, ви попали туди куди потрібно. В кондитерській Тортея дотримуються класичного рецепту, щоб відтворити дійсно ніжний смак, який зачарує вас.

Порційне тірамісу
25 грн/шт    Порційне тірамісу від кондитерської Тортея

    Спокусливий смак шоколаду, кави і вершкового сиру з додаванням вишуканого лікеру будоражить кров і спонукає до приємної інтимної атмосфери.

    Замовити цю кондитерську приманку для двох буде безпрограшним варіантом, якщо ви бажаєте здивувати, побалувати і наповнити радістю один одного. Ми виготовимо справжнє тірамісу яке повністю буде відображати дух Італії та перенесе вас в атмосферу блаженства.

    Зверніть увагу, що такий порційний десерт дуже універсальний. Він може бути частиною як корпоративного фуршетного так і дитячого солодкого стола.