Ювілей рідних людей – це найпрекрасніший випадок щоб провести вечір в компанії близьких людей, сказати імениннику побажання від всієї душі та виразити свої теплі почуття.

Замовити торт на 50 років в м. Львів

Торт на 50 років – це чудовий, яскравий та шикарний подарунок в авторському виконанні. Презент такого плану чоловіку чи жінці на 50 років покликаний стати прикрасою святкового застілля та підкорити гостей своєю оригінальністю, вишуканістю смаку та елегантністю. Ми знаємо як тяжко описати всі ті емоції, що ви відчуваєте до близької людини. Тому наші кондитери постараються досконало зрозуміти ваші побажання щодо ювілейного торта, щоб створити бездоганний дизайн для святкового частування.

Якщо вам потрібен торт на 50 років в м. Львів, ви можете обрати будь-який варіант з нашої фотогалереї. Також у вас є можливість надіслати нам фото з власним дизайном і ми його для вас виготовимо. Щоб зробити зателефонуйте або напишіть нам у viber прямо зараз.

Варіанти оформлення тортів на ювілей 50 років

Торт на ювілей 50 років – чудовий спосіб привітати дорогу для вас людину. Святкування такої знакової дати не може бути повним, якщо на щедрому столі немає головної прикраси – шикарного солодкого частування, виготовленого в честь іменинника.
  Зовнішній вигляд та оформлення подарунка можна виконати з врахуванням досягнень та захоплень ювіляра. Кондитерська Тортея пропонує декілька цікавих варіантів оформлення які підійдуть на ювілей як чоловіку так і жінці (мамі і татові):

  • Декорування живими квітами або ягодами з фруктами;
  • У вигляді предметів професійної діяльності: книга, автомобільні деталі, гайковий ключ, комп’ютер;
  • Можна відобразити захоплення: полювання, рибалка, вишивка та ін.;
  • Із загально-сімейною фотографією;
  • Популярний варіант – це книга життя, том 50.

  Всі торти на 50 років наші кондитери оформляють опираючись на ваші побажання та події, що зв’язують із іменинником. При обдумуванні дизайну частування не потрібно обмежувати себе рамками. В солодкому шедеврі ми втілимо ваші найсміливіші фантазії.

  Ви колись дарували оригінальну відкритку? Саме зараз у вас є чудова можливість це зробити. Привітайте ювіляра великою, вагою в декілька кілограмів та смачною відкриткою. Повірте, така річ точно не забудеться.

  Щоб замовити торт на 50 років в м. Львів достатньо зателефонувати або написати нам у viber прямо зараз. Ми з радістю станемо частиною вашого свята.