Замовити торт на золоте весілля у Львові

Яким повинен бути торт на золоте весілля? Як мінімум він повинен бути незвичайним. Адже така подія як 50 років спільного життя трапляється не так вже й часто. Тому святкування цієї знакової дати – це чудовий привід рідним та близьким людям зібратись за святковим столом та привітати щасливе подружжя.

Звичайно святковий бенкет не обійдеться без красивого торта, який підкреслить епохальність дати і стане чудовим подарунком для щасливої пари. Зверніть увагу, що до жодної зі страв не прижилось визначення «весільний», а у торта є така перевага. Це показує, наскільки велике значення надається саме цьому частуванню.

Тому, якщо у вас на носі це чудове свято і ви вам потрібен торт на золоте весілля в м. Львів – не зволікайте і телефонуйте до нас прямо зараз.

Мабуть, ви вже збились з толку підшукуючи підходящий варіант оформлення для головного десерту. Кондитерська Тортея готова запропонувати вам найсміливіші та найоригінальніші ідеї для оформлення торта на 50-ту річницю весілля.

Перш за все, слід відзначити, що багато літніх людей не люблять надмірність та показовість. Їхнє розуміння краси йде від мудрості і досвіду прожитих років. Тому і десерт повинен бути прикрашений вишукано, лаконічно та враховувати характер ювілярів.

Давайте розглянемо декілька варіантів оформлення торта для золотого весілля:

  • Тортик оброблений мастикою золотого кольору. Такий десерт може бути як на один ярус так і на два чи більше;
  • Прикрашений фігурками молодят;
  • Десерт у формі цифри 50. Такий дуже універсальний, адже складається з двох частин і його легко розділити;
  • Можна відтворити точну копію торта з весілля;
  • Також чудовою ідеєю буде оформлення в стилі двох сердець.

Торт на золоте весілля від кондитерської Тортея

Торт на золоте весілля – предмет особливої важливості і виготовлення такого десерту потрібно довірити професіоналам. Не залежно від складності та незвичності замовлення, кондитери Тортеї зможуть відтворити будь-яке ваше замовлення.

room

м. Львів

phone_android

Замовити