Замовити торт на золоте весілля у Львові

Яким повинен бути торт на золоте весілля? Як мінімум він повинен бути незвичайним. Адже така подія як 50 років спільного життя трапляється не так вже й часто. Тому святкування цієї знакової дати – це чудовий привід рідним та близьким людям зібратись за святковим столом та привітати щасливе подружжя.

Звичайно святковий бенкет не обійдеться без красивого торта, який підкреслить епохальність дати і стане чудовим подарунком для щасливої пари. Зверніть увагу, що до жодної зі страв не прижилось визначення «весільний», а у торта є така перевага. Це показує, наскільки велике значення надається саме цьому частуванню.

Тому, якщо у вас на носі це чудове свято і ви вам потрібен торт на золоте весілля в м. Львів – не зволікайте і телефонуйте до нас прямо зараз.

063 384 17 81

Двох'ярусний торт на золоте весілля

Оформлення торта на 50-ту річницю весілля

Мабуть, ви вже збились з толку підшукуючи підходящий варіант оформлення для головного десерту. Кондитерська Тортея готова запропонувати вам найсміливіші та найоригінальніші ідеї для оформлення торта на 50-ту річницю весілля.

Перш за все, слід відзначити, що багато літніх людей не люблять надмірність та показовість. Їхнє розуміння краси йде від мудрості і досвіду прожитих років. Тому і десерт повинен бути прикрашений вишукано, лаконічно та враховувати характер ювілярів.

Давайте розглянемо декілька варіантів оформлення торта для золотого весілля:

  • Тортик оброблений мастикою золотого кольору. Такий десерт може бути як на один ярус так і на два чи більше;
  • Прикрашений фігурками молодят;
  • Десерт у формі цифри 50. Такий дуже універсальний, адже складається з двох частин і його легко розділити;
  • Можна відтворити точну копію торта з весілля;
  • Також чудовою ідеєю буде оформлення в стилі двох сердець.

Фото з варіантами оформлення

Зауважте, що ви можете надіслати нам фото з бажаним дизайном і ми його зробимо для вас

Який би ви не вирішили оформити святкове частування, бажано щоб на ньому були золоті елементи. Таким чином ви зможете підкреслити значимість свята.

Торт на золоте весілля від кондитерської Тортея

Торт на золоте весілля – предмет особливої важливості і виготовлення такого десерту потрібно довірити професіоналам. Не залежно від складності та незвичності замовлення, кондитери Тортеї зможуть відтворити будь-яке ваше замовлення.

В нашій кондитерській ви завжди знайдете смачні начинки, будь-який варіант дизайну (як на фото нашого каталогу так і по ваших ескізах) та доступні ціни. Також ми розуміємо, що на передодні такого свята у вас може не бути зайвого часу. Тому можемо для вас організувати доставку.

Щоб замовити торт на золоте весілля у м. Львів – зателефонуйте прямо зараз та забезпечте своє свято смачним та ніжним десертом.

063 384 17 81