Що таке фальш ярус і для чого він потрібен

Зазвичай коли люди чують слово «фальш» у них відразу з’являються асоціації, що це обман і щось погане. Але в даному випадку все навпаки. І зараз ми розкажемо чому це саме так.

Фальш ярус – це спеціальна підставка з пінопласту яка оформляється разом з тортом. Цей елемент найчастіше використовується у весільних, корпоративних і ювілейних тортах. Таке рішення ідеально підходить в тих випадках, коли зовнішній вигляд відіграє важливу роль.

Приклади фальш ярусів
Великий весільний торт на 3 яруси

Уявіть собі ситуацію, що у вас планується не велике весілля, суто для рідних і близьких, на 20-30 персон. Великий, трьохярусний, торт буде просто марним витрачанням коштів. І з’їсти повністю його буде доволі складно. Але мрія всього вашого життя – це пишний і красивий весільний торт. Як бути?

Ось тут і настає час фальш ярусу. Отже, ви замовляєте торт згідно з побажаннями і розрахунком кількості гостей. Визначаєтесь з оформленням і до «справжнього» тортика добавляєте фальш яруси. Зверніть увагу, що кількість таких ярусів може бути будь-якою.

Таким чином, звичайний торт може перетворитись в справжнього красеня в 2, 3 чи навіть 4 яруси. І разом з тим, гості нічого не запідозрять, адже відрізнити справжній торт від фальш ярусу – неможливо. Кожен отримає шматочок солоденького і неймовірні фотографії красивим тортом.

Такий муляж дозволить зробити свято незабутнім, яскравим, а також зекономити значну суму, адже не доведеться платити повну суму за величезний торт.

Фальш ярус підходить для мастичних і кремових тортів. Для тортів з голими коржами – ні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *