Замовити торт на срібне весілля в м. Львів

Однозначно – це знакова подія і такий ювілей повинен святкуватись з розмахом. І звичайно на такому святі не обійтись без смачного десерту. Торт на срібне весілля стане чудовим подарунком для ваших батьків. Він продемонструє те як ви ціните все те, що вони зробили для вас за стільки років.

Якщо у вас чи ваших батьків скоро така знакова подія і вам потрібно замовити торт на срібне весілля в м. Львів – кондитерська Тортея з радістю допоможе у вирішенні цієї проблеми.

Як оформити торт на 25-ту річницю

25 років прожитих разом – це дійсно знаковий день в житті подружжя. Тому і до оформлення торта на 25-ту річницю потрібно підходити з цілковитою серйозністю.

Проте, зверніть увагу, що перед тим як вибирати оформлення для десерту слід враховувати декілька факторів:

  • Кількість гостей, що прийдуть на святкування;
  • Смакові вподобання. В першу чергу звичайно потрібно щоб були задоволенні смаки ювілярів але також можна дізнатись вподобання гостей;
  • Характер подружжя. Це дуже важливий момент. Адже одні пари віддають перевагу більш стриманим варіантам оформлення, а інші не відмовляться від чогось нестандартного і з краплею гумору.

Після того як ці питання вирішено, можна переходити до вибору оформлення торта на срібне весілля. Вибір доволі великий:

  • Торт у формі цифри 25. Такий варіант доволі універсальний та стриманий. Він чудово підійде якщо у вас планується пишне святкування, адже складається такий десерт з двох частин;
  • Також кондитерський виріб можна оформити у вигляді срібних предметів. Часто в такому випадку використовуються срібні бокали;
  • Фото щасливого подружжя стане чудовою прикрасою для святкового частування;
  • Торт на срібне весілля з лебедями чи квітами – теж доволі цікава ідея;
  • В оформленні можна відобразити місце де пара познайомилась;
  • Доволі символічно буде вибрати дизайн десерту який був в день весілля.

Торт на срібне весілля від кондитерської Тортея

Кондитерська Тортея завжди намагається радувати клієнтів нестандартними рішеннями, сучасним дизайном та надзвичайним смаком.

Ми намагаємось створити частування, яке зможе відобразити індивідуальність замовника. Вибір начинки та дизайну залежить тільки від вашої фантазії та вподобань.

Наші кондитери завжди з відповідальністю підходять до виготовлення вашого замовлення. І дуже раді в результаті слухати ваші схвальні відгуки.

Зверніть увагу, що окрім тортів ви також можете замовити капкейки. Які можуть стати як основним десертом, так і доповненням до головного частування.

Щоб замовити торт на срібне весілля у м. Львів – вам достатньо просто зателефонувати прямо зараз