Замовити торт без мастики в м. Львів

Кондитерські вироби виготовляються із різноманітними покриттями, кожне з яких має свої особливості. Цукрова мастика – продукт доволі солодкий. Іноді вона може здаватись занадто солодкою та твердою. В такому випадку правильним рішенням для вас буде замовити торт без мастики.

Загалом, торти без мастики – це звиклі для нас десерти, в оформленні яких не використовується пластичне цукрове покриття. І це якраз той випадок, коли відсутність чогось може стати перевагою.

Ім’я*
Телефон*
Завантажте фото з оформленням

Фото наших робіт

« 1 of 2 »

Ім’я*
Телефон*
Завантажте фото з оформленням

Безмастичні торти на замовлення

Безмастичні торти на замовлення мають свої переваги. Якби це дивно не звучало але перша перевага – це менша калорійність. Звичайно, до дієтичних продуктів, солодощі віднести важко але якщо є бажання побалувати себе смачненьким з меншою шкодою для фігури – безмастичний торт буде правильним рішенням.

Другий плюс – це різноманітність декору. Повірте таких варіантів не менші ніж у тортів з мастики. Як варіант, можна взагалі не прикрашати його, а залишити як є, щоб було видно коржі та крем.

Недоліки мастичного шару

Так, мастика користується великою популярністю, адже мастичне оформлення довго залишається придатним до споживання. Воно пластичне та легке для декорування. Але приторно солодкий смак глазурі інколи перебиває або навіть може зіпсувати смак всього торта. Особливо – це не подобається тим, хто не любить занадто солодкі десерти, як от зефір чи бізе.

Інколи люди просто знімають глазур та відсовують в бік але із-за цього втрачається вся радість від поїдання смачненького та це може викликати певні незручності.

Якщо ви вже вирішили замовити торт без мастики в м. Львів – зволікати не потрібно, зателефонуйте прямо зараз.

Ідеї для оформлення тортів без мастики

Використовуючи натуральні продукти чи вже готові солодощі, торт без мастики з легкістю можна прикрасити оригінально та смачно. Навіть оформлення кремом може бути різноманітним: йогуртовий, вершковий, заварний, сметанковий, з додаванням барвників. Кремом можна створити доволі цікаві та красиві візерунки.

Варіанти оформлення без мастики:

  • Крем;
  • Кокосова стружка;
  • Шоколад;
  • Ягоди та фрукти;
  • Горіхи;
  • Пісочна стружка та печиво.

Доволі цікаво буде виглядати торт з відкритими коржами та декоруванням лише зверху.

Ім’я*
Телефон*
Завантажте фото з оформленням